Technická 3058/10, 616 00 Brno

 +420 541 146 158

 szend@imaps.cz

Výbor společnosti

prof. Ing. Vladislav Musil, CSc.

president

Přednáší mikroelektronické struktury na Fakultě elektroniky a komunikačních technologií Vysokého učení technického v Brně. V minulosti vedl 15 let Ústav mikroelektroniky. Členem IMAPS je od roku 1998. Je autorem mnoha publikací v časopisech a na konferencích na celém světě.

doc. Ing. Ivan Szendiuch, CSc.

vícepresident

Přednáší mikroelektronické technologie na Fakultě elektronických a komunikačních technologií Vysokého učení technického v Brně.  V minulosti vedl 15 let výrobní společnost Vemer Česká, součást holdingu Vemer Group Italy, kde kromně jiného zaváděl systém jakosti pod německým TUW. Od roku 1992 byl členem ISHM, které se transformovalo v roce 1997 na IMAPS, kde je čestným členem, a kde také v roce 2007 obdržel v San Jose ocenění Fellow IMAPS USA. Je autorem 5 knih a více než stovky odborných publikací v časopisech a na konferencích po celém světě.

400

 Ing.Alexandr Otáhal

sekretář

Působí na Ústavu mikroelektroniky Fakulty elektronických a komunikačních technologií Vysokého učení technického v Brně, kde se zabývá především vzdělávací a vědecko-výzkumnou činností. Hlavní výzkumnou oblastí je optimalizace procesu pájení moderních elektronických pouzder, především pouzder s kulovými vývody (BGA, CSP, atd.). Dalšími oblastmi jeho zájmu jsou tlustovrstvé technologie a konstrukce specializovaných pájecích zařízení.

 

Ing. Milan Klauz

Člen výboru

Šéfredaktor časopisu DPS Elektronika od A do Z a jednatel firmy CADware s.r.o. (distribuce software pro vývoj a výrobu elektroniky). Vystudoval VŠST Liberec, pracoval ve Výzkumném ústavu skla a bižuterie v Jablonci, poté v Preciose, kde vyvíjel a zaváděl elektronický řídící systém pro brousící stroje. V osmdesátých letech následovala firma Novatel Communications, Microtel Pacific Research a Pacific Design Engineering v Kanadě, kde zaváděl software pro vývoj a výrobu elektroniky a navrhoval desky plošných spojů na počítači.

400

Ing. Tomáš Zedníček, Ph.D.

člen výboru společnosti

 

 

 

Ing. Josef Skácel

člen výboru společnosti

                                                                                                                                                                                                                              

                               

 

 

 

.

 

Michal Kamas

člen výboru společnosti

 

Ing. Ivana Beshajová Pelikánová, Ph.D.

člen výboru společnosti

 prof. Ing. Alena Pietriková, CSc

člen výboru společnosti

Pôsobí ako profesorka na Fakulte elektrotechniky a informatiky Technickej univerzity v Košiciach. Je spoluautorkou viac ako 230 vedeckých publikácií , 5 patentov a 5 monografií. Väčšina jej vedeckých prác sa zameriava na vybrané technológie elektroniky (LTCC a hrubovrstvové technológie, InkJet printing technológie, spájkovacie technológie v elektronike)  ako aj multifunkčné mikrosystémy a hybridné senzory.